homekontakto nas
firma
oferta
partnerzy
aktualności
 
Wejście do systemu:

użytkownik:
hasło:ważne informacje

warunki korzystania z serwisu

polecamy:

polskieustawy.com

openlaw.pl
Profil firmy

net4lawyer.com to wydawnictwo prawnicze zbudowane wyłącznie na bazie technologii komputerowych i internetowych. Specjalizuje się ono w upowszechnianiu myśli prawniczej przy użyciu rozwiązań informatycznych.

Cel przedsięwzięcia

Podstawowym zadaniem net4lawyer.com jest wsparcie międzynarodowej integracji, wymiany naukowej i gospodarczej poprzez zaoferowanie klientom dwujęzycznych tekstów prawnych oraz ich interpretacji. W chwili obecnej nasza firma koncentruje się na udostępnianiu informacji prawnej między Polską a Niemcami. W perspektywie dążymy jednak do rozszerzenia usług na dalsze kraje, w szczególności na inne nowe kraje członkowskie Unii Europejskiej.

Kompetencje

Firma net4lawyer.com została założona na granicy polsko-niemieckiej przez absolwentów Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Założyciele firmy to prawnicy i ekonomiści o międzynarodowym i interdyscyplinarnym wykształceniu. Ale to nie wszystko: posiadają oni również wieloletnie doświadczenie w implementacji "szytych na miarę" rozwiązań informatycznych w prawie. Ponadto wypracowali oni niezawodne metody rozwiązywania problemów z zakresu prawa polskiego, niemieckiego i europejskiego.

nasza ankieta

Potrzeby informacyjne klienta możemy poznać tylko wtedy, gdy o nie zapytamy. Dlatego stworzyliśmy ankietę, która daje wszystkim zainteresowanym informacją prawną możliwość wyrażenia opinii na temat oferowanych przez nas usług i - co za tym idzie - wzięcia udziału w ich tworzeniu.

Wierzymy, że jest to najlepsza droga, aby zaoferować klientom optymalne rozwiązanie: w ten sposób to przyszły użytkownik decyduje, jak ma wyglądać stosowany przez niego serwis.

chcę odpowiedzieć na pytania


Ankieta jest anonimowa i zajmuje niewiele czasu. Zapraszamy zatem do jej wypełnienia, za które jednocześnie dziękujemy.

team net4lawyer.com