homekontakto nas
firma
oferta
partnerzy
aktualności
 
Wejście do systemu:

użytkownik:
hasło:ważne informacje

warunki korzystania z serwisu

polecamy:

polskieustawy.com

openlaw.pl
Witamy na stronach net4lawyer.com!

Firma net4lawyer.com to prawne serwisy informacyjne i usługi na pograniczu technologii informacyjnych i prawa. Oferując nasze produkty pomagamy klientom przezwyciężać bariery technologiczne, prawne, językowe i kulturowe. Dzięki net4lawyer.com każda firma, organizacja czy instytucja może rozszerzyć swą działalność o nowe dyscypliny, kraje, systemy prawne i rynkowe.

Pierwszy, przygotowywany aktualnie przez net4lawyer.com produkt to zbiór tłumaczeń polskich i niemieckich aktów prawnych, który z czasem będzie poszerzany o dwujęzyczne komentarze online i inne serwisy informacyjne - w zależności od potrzeb zgłaszanych przez naszych obecnych i przyszłych klientów.

Krótko mówiąc, net4lawyer.com to elektroniczne wydawnictwo prawne, które od wydawnictwa tradycyjnego różni się nie tylko tym, że rezygnuje z kosztownego druku informacji na papierze. Najważniejsza innowacja naszej formy to fakt, że to nikt inny, jak sam klient decyduje o tym, jakie teksty są "drukowane". Innymi słowy, net4lawyer.com to jedyne w swoim rodzaju wydawnictwo, które tworzy elektroniczne publikacje na życzenie i ściśle według potrzeb klienta.

Już na obecnym etapie działalności proponujemy wszystkim zainteresowanym udział w kształtowaniu naszych produktów. Więcej na ten temat w polu nasza ankieta.
nasza ankieta

Potrzeby informacyjne klienta możemy poznać tylko wtedy, gdy o nie zapytamy. Dlatego stworzyliśmy ankietę, która daje wszystkim zainteresowanym informacją prawną możliwość wyrażenia opinii na temat oferowanych przez nas usług i - co za tym idzie - wzięcia udziału w ich tworzeniu.

Wierzymy, że jest to najlepsza droga, aby zaoferować klientom optymalne rozwiązanie: w ten sposób to przyszły użytkownik decyduje, jak ma wyglądać stosowany przez niego serwis.

chcę odpowiedzieć na pytania


Ankieta jest anonimowa i zajmuje niewiele czasu. Zapraszamy zatem do jej wypełnienia, za które jednocześnie dziękujemy.

team net4lawyer.com